top of page

IJJAS LAW FIRM

Contact Us

FOR A CONSULTATION

+36 30 6237651

EMAIL

office@ijjaslaw.com

Services:
company formation Hungary
company registration Hungary
open company in Hungary
LLC formation
debt collection in Hungary
Litigation
Arbitration
Claim enforcement

 

​Wstęp

Kancelarię Ijjas wyróżnia zrozumienie sektorów przemysłu i rynków, na których działają jej klienci. Wierzymy, że nie wystarczy już tylko zapewnić najlepszą jakość porad prawnych. Istotne jest, aby prawnicy znali branżę, w której działają ich klienci, a także rozumieli kontekst handlowy, w którym podejmują decyzje i działają jako partnerzy biznesowi, zapewniając najlepsze rozwiązania handlowe dla klientów. Działamy jako strategiczny konsultant na lokalnym rynku węgierskim.

Kancelaria Ijjas jest firmą prawniczą z siedzibą w Budapeszcie, świadczącą usługi w zakresie prawa korporacyjnego, nieruchomości, pracy, podatków, finansów i upadłości, zarówno jako doradca prawny, jak i strateg biznesowy, dla szerokiego spektrum klientów, od małych firm rozpoczynających działalność do dojrzałych przedsiębiorstw oraz dla osób prywatnych. Dr Ijjas posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami złożonej i wielojurysdykcyjnej działalności korporacyjnej.

 

Kancelaria Ijjas współpracuje ze swoimi klientami, wspierając ich w trakcie realizacji dużych transakcji strategicznych, jak również w trakcie bieżącej działalności biznesowej. Naszym celem jest świadczenie usług prawnych w sposób efektywny i przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Dążymy do zapewnienia praktycznego doradztwa prawnego i biznesowego, które jest wartościowe dla naszych klientów, oraz do osiągania doskonałych rezultatów w oparciu o pełne zrozumienie ich celów.

 

 

MAKING A DIFFERENCE IS OUR PRACTICE

bottom of page